Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Transmisja telewizyjna z 31 finału WOŚP w Kaletach

26 stycznia, 2023

Już w najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023 r. Kalety zagrają razem z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym dniu na Małym Rynku zorganizowana zostanie już po raz 31 w naszym mieście zbiórka środków na rzecz Fundacji. W trakcie trwania tego wydarzenia, dzięki staraniom sztabu WOŚP w Kaletach, zaplanowane jest łączenie z warszawskim studiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś zachęcamy do śledzenia transmisji na naszych kanałach Youtube, Facebook oraz stronie kalety.pl, ale także w mediach internetowych i kanałach telewizyjnych transmitujących w ten dzień wydarzenia związane z kwestą na rzecz Fundacji. Zapraszamy do udziału w imprezie na kaletańskim Małym Rynku, z którego w trakcie łączenia na żywo pozdrowimy sztab w Warszawie.

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).