Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Trwa II etap przebudowy ul. Kochanowskiego w Jędrysku  

09 czerwca, 2020
 • Pomimo trwającej epidemii, w naszym mieście realizowanych jest wiele inwestycji w infrastrukturę drogową, o czym na bieżąco informujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jedną z nich jest II etap przebudowy ul. Kochanowskiego w Jędrysku. W ramach prac budowlanych tego etapu wyremontowane zostanie 300mb nawierzchni z betonowej kostki brukowej. Zakres prac przewiduje również wykonanie kanalizacji deszczowej oraz wykonanie wjazdów i wejść na posesje. Wartość inwestycji to 534.988,57 zł (brutto). Prace realizowane są przez Zakład Produkcyjno- Usługowy- Handlowy „BET-BRUK” z Lublińca, a termin ich zakończenia ustalony został na 31 sierpnia 2020 r. Komunikacyjnie za pośrednictwem wyremontowanej nawierzchni ul. Kochanowskiego obsługiwanych będzie wiele ulic przylegających, takich jak PCK, Łączna, Tuwima.

   

   

   

   

   

  Trwa II etap przebudowy ul. Kochanowskiego w JędryskuGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).