Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Trwa przenbudowa ulicy Kościuszki w Kaletach

18 lipca, 2023

Trwają prace przy przebudowie drogi gminnej ul. Kościuszki w Kaletach. Zakres inwestycji przewiduje m.in. wykonanie nawierzchni jezdni z betonowej wodoprzepuszczalnej kostki brukowej o szerokości 4,0 [m] i długości 266,0 [m] wraz z wykonaniem zjazdów indywidualnych do posesji z betonowej kostki brukowej.

Wykonawcą robót jest firma RAK INVEST Tomasz Rak z Myszkowa. Koszt inwestycji zgodnie z umową wyniesie 362.727,00 zł. Termin zakończenia prac budowlanych przewidziano na 19 sierpnia br.

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).