Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Trwają prace remontowe na kaletańskim boisku Orlik

11 września, 2023

Rozpoczęły się prace związane z wymianą sztucznej nawierzchni trawiastej na kaletańskim Orliku. Zakres prac przewiduje również wymianę siatki na piłkochwytach. Miasto Kalety pozyskało na tę inwestycję dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach programu modernizacji kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" otrzymaliśmy blisko 171.000 zł, co stanowi 50% wartości zadania. Za kilka tygodni odnowiony obiekt zostanie oddany do użytkowania naszym mieszkańcom. To kolejna inwestycja w kaletańską infrastrukturę sportową.

wymiana nawierzchni trawiastej na boisku do piłki nożnej

wymiana nawierzchni trawiastej na boisku do piłki nożnej

wymiana nawierzchni trawiastej na boisku do piłki nożnej

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).