Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Trwają wakacje z Miejskim Domem Kultury w Kaletach  

03 sierpnia, 2021
 • Wakacje już na półmetku. Tymczasem w Miejskim Domu Kultury w Kaletach dzieci na nudę nie narzekają! Jest gwarno i wesoło. Codziennie mają okazję brać udział w ciekawych zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich. W poniedziałek była okazja do spotkania ze znanym przyrodnikiem i leśnikiem panem Czesławem Tyrolem, który bardzo ciekawie opowiadał o zwierzętach oraz przyrodzie. Dzieci były zachwycone opowieściami, ale przede wszystkim eksponatami zwierząt leśnych, które mogły zobaczyć oraz poznać. Do końca wakacji pozostał miesiąc. Zaplanowano jeszcze wiele interesujących atrakcji i aktywności na ten czas! Na pewno nikt nie będzie się nudził.

  spotkanie z leśnikiem

  spotkanie z leśnikiem

  spotkanie z leśnikiem

  spotkanie z leśnikiem

  spotkanie z leśnikiem

  spotkanie z leśnikiem

  Trwają wakacje z Miejskim Domem Kultury w KaletachGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).