Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Udany początek sezonu wakacyjnego w ICHTIOPARKU  

06 lipca, 2020
  • W miniony weekend w Ichtioparku nowych atrakcji nie brakowało. Dzięki sprzyjającej pogodzie można było udanie rozpocząć nowy sezon wakacyjny. Swój debiut zaliczyła pasieka edukacyjna, w której na dobre zadomowiła się już pszczela rodzina. Ryby również musiały mieć się na baczności, bo do parku zjechało się wielu śmiałków chcących sprawdzić swoje umiejętności wędkarskie. Dla wszystkich, którzy mieli ochotę się posilić, swój plenerowy punkt uruchomiła restauracja Gościnna, w którym na odwiedzających czekały również parasole i leżaczki. Serdecznie zapraszamy na kolejne weekendy w Ichtioparku, choć łowisko w okresie wakacyjnym czynne jest codziennie w godzinach od 13.00 do 20.00. W soboty i niedziele od 13.00 do 20.00 można odwiedzić pasiekę edukacyjną, plenerowa gastronomia zaś czeka w piątki w godzinach 16.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 13.00 do 20.00. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z minionego weekendu.

     

     

    Udany początek sezonu wakacyjnego w ICHTIOPARKUGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).