Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Umów wizytę w urzędzie skarbowym bez wychodzenia z domu

16 kwietnia, 2021

Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym" to nowy model obsługi podatników wprowadzony w urzędach skarbowych w ubiegłym roku. Dzięki nim zapewniono klientom nie tylko większy komfort załatwiania spraw, ale przede wszystkim podniesiono bezpieczeństwo podatników i urzędników. Umówienie wizyty pozwala szybko, komfortowo i bez kolejek załatwić sprawy w urzędzie skarbowym.

Umów wizytę w urzędzie skarbowym bez wychodzenia z domu

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.