Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Umowa na remont ORLIKA podpisana

17 lipca, 2023

Kaletański Orlik oddano do użytku w 2010 roku. Po kilkunastu latach użytkowania przyszedł czas na gruntowny remont.

W dniu 14 lipca 2023 została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Handlowo Usługowym GRUMIX na remont tegoż obiektu. W wydarzeniu tym udział wzięli przedstawiciele wykonawcy, burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z pracownikami oraz radni Pani Irena Nowak oraz Pan Jerzy Kloze.

Prace mają zakończyć się do końca sierpnia br.  
Wartość umowna tej inwestycji to 341 940,00 zł.

“Remont obiektu wielofuncyjnego Moeje Boisko Orlik 2012 w Kaletach” dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych “Moje Boisko – Orlik 2012” edycja 2022
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).