Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Uwaga 20.03.2024 odbędzie się protest rolników

15 marca, 2024

Informujemy, że do tutejszego Urzędu wpłynęła informacja rolników powiatu lublinieckiego i tarnogórskiego o planowanej w dniu 20.03.2024 r. akcji protestacyjnej. Protest polegał będzie na spowolnieniu ruchu komunikacyjnego na drodze wojewódzkiej 908 w godzinach od 10.00 do 17.00.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).