Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Uwaga! Awaria wodociągu miejskiego  

02 listopada, 2020

W związku z awarią wodociągu miejskiego, w dniu 2 listopada 2020 r., do około godziny 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla dzielnicy Drutarnia oraz ul. Armii Krajowej wraz z jej ulicami pobocznymi. Obecnie trwają prace nad usunięciem awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

Uwaga! Awaria wodociągu miejskiegoGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).