Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Uwaga na fałszywe SMSy. Można stracić pieniądze z kont bankowych!

16 kwietnia, 2021

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach przestrzega przed oszustami rozsyłającymi sms-y o rzekomym zatrzymaniu naszej paczki przez służby celne. W treści wiadomości podany jest link. Jego kliknięcie powoduje zainstalowanie na naszym telefonie złośliwego oprogramowania, którego celem jest przejęcie danych do logowania w bankowości internetowej i w efekcie kradzieży pieniędzy z konta bankowego. Apelujemy o rozsądek i ostrożność!

Uwaga na fałszywe SMSy. Można stracić pieniądze z kont bankowych!

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.