Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Uwaga na fałszywe SMSy. Można stracić pieniądze z kont bankowych!  

16 kwietnia, 2021

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach przestrzega przed oszustami rozsyłającymi sms-y o rzekomym zatrzymaniu naszej paczki przez służby celne. W treści wiadomości podany jest link. Jego kliknięcie powoduje zainstalowanie na naszym telefonie złośliwego oprogramowania, którego celem jest przejęcie danych do logowania w bankowości internetowej i w efekcie kradzieży pieniędzy z konta bankowego. Apelujemy o rozsądek i ostrożność!

Uwaga na fałszywe SMSy. Można stracić pieniądze z kont bankowych!Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).