Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Uwaga użytkownicy instalacji kolektorów słonecznych do produkcji ciepłej wody użytkowej

04 kwietnia, 2023

Informujemy, że zgodnie z zapisami umowy z wykonawcą w dniach od 1.06.2023 do 30.06.2023 odbędą się planowe, po 5 letnim użytkowaniu instalacji solarnych, wymiany płynu solarnego tzw. glikolu. Powyższa wymiana dotyczy 179 instalacji zabudowanych w roku 2017, w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE pn. Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez montaż kolektorów słonecznych oraz ogniw fotowoltaicznych - w mieście Kalety Leśnym zakątku Śląska.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).