Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

UWAGA wywiady rachmistrzów w spisie rolnym wyłącznie przez telefon  

07 października, 2020

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, Dyrektor Centralnego Biura Spisowego podjął decyzję o prowadzeniu przez rachmistrzów spisowych wywiadów wyłącznie drogą telefoniczną w gospodarstwach rolnych przydzielonych im do realizacji. Decyzja obowiązuje na terenie całego kraju od 1 października 2020 r. do odwołania.

UWAGA wywiady rachmistrzów w spisie rolnym wyłącznie przez telefonGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).