Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

UWAGA! Zakaz napełniania basenów wodą z miejskiej sieci wodociągowej

22 czerwca, 2023

W związku z trwającą falą upałów oraz ograniczeniami sieci wodociągowej wprowadza się na terenie Miasta Kalety całkowity zakaz podlewania wodą z gminnej sieci wodociągowej ogródków, terenów zielonych oraz napełniania basenów i mycia pojazdów mechanicznych w okresie od dnia 22 czerwca 2023 r. do odwołania.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).