Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

VI GRAND PRIX w skacie sportowym w Miejskim Domu Kultury w Kaletach

12 września, 2022

Wczoraj, 11 września 2022 r., w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbył się VI GRAND PRIX O/Katowice o Puchar Burmistrza Miasta Kalety w Skacie Sportowym. W zmaganiach udział wzięło 67 zawodników z całego Okręgu. MDK Kalety reprezentowało 10 zawodników. Miło nam poinformować, że reprezentant naszego miasta, Pan Krzysztof Bryła, zajął II miejsce na podium uzyskując wynik 2961 pkt. Serdecznie gratulujemy! Pan Krzysztof został również najlepszym zawodnikiem z drużyny MDK Kalety i otrzymał dodatkowo ufundowany przez Burmistrza Miasta Kalety Pana Klaudiusza Kandzię okazały Puchar.
Turniej wsparła Firma PRODBRUK z Kalet, za co składamy serdeczne podziękowania.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia dziękuje kaletańskiej sekcji skata sportowego z prezesem Jerzym Zowadą na czele za przygotowanie zawodów w naszym mieście.

turniej skata sportowego 2022

turniej skata sportowego 2022

turniej skata sportowego 2022

turniej skata sportowego 2022

turniej skata sportowego 2022

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).