Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

W centrum naszego miasta stanął kosz na plastikowe nakrętki  

23 lipca, 2020

Przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach stanął specjalny kosz w kształcie serca, gdzie można wrzucać plastikowe nakrętki, które przekazywane będą na rzecz potrzebujących dzieci – czytamy na portalu internetowym Stowarzyszenia “Nasze Kalety”. Zachęcamy do lektury artykułu, jak również do przyłączenia się do szczytnej akcji zbierania nakrętek.

W centrum naszego miasta stanął kosz na plastikowe nakrętkiGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).