Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

W czynie społecznym znów posprzątano Zieloną

27 marca, 2023

W ubiegłą sobotę, 25 marca 2023 r. w Zielonej odbył się tradycyjny czyn społeczny mający na celu wysprzątanie terenów wokół zbiorników wodnych i przygotowanie ich do nowego sezonu turystycznego. Jak co roku, oczyszczono ze śmieci linię brzegową zbiorników wodnych, zagrabiono liście przy wiatach oraz wykarczowano zarośla przy górnym zbiorniku.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia składa serdeczne podziękowania za pomoc w corocznych porządkach mieszkańcom naszego miasta, przedsiębiorcom, społecznikom, członkom PZW Koło Kalety, a także radnym Rady Miejskiej.
Do zobaczenia na kolejnym czynie społecznym w Zielonej za rok!

sprzątanie Zielonej 2023

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).