Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

W Kaletach odbędzie się Drużynowy Puchar Polski w Speedrowerze

17 maja, 2023

W najbliższą sobotę, 20 maja 2023 roku, na torze speedrowerowym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Kaletach Drutarni od godz. 13.00 rozegrane zostaną zawody w ramach Drużynowego Pucharu Polski w Speedrowerze. Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta na to wydarzenie oraz do wspólnego kibicowania zawodnikom biorącym udział w sportowych zmaganiach.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).