Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

W Kaletach powstała siłownia

15 marca, 2024

Nowa siłownia w pawilonie sportowym przy ul. Fabrycznej w Kaletach już czeka na naszych mieszkańców. W jej wyposażeniu znalazły się bieżnie, ergometry wioślarskie, rowerki treningowe oraz siłowa maszyna z czterema stanowiskami.
Trenować będzie można od kwietnia br. Dla naszych mieszkańców siłownia będzie bezpłatna. Zachęcamy do korzystania z oferty tego miejsca. Już niebawem podamy informację z godzinami otwarcia siłowni.
 

siłownia

siłownia

siłownia

siłownia
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).