Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

W Miotku odbyło się spotkanie z Ekodoradcą i pracownikiem Punktu Konsultacyjnego Czyste Powietrze

22 marca, 2023

21 marca 2023 r., w Zespole Placówek Oświatowych w Miotku odbyło się spotkanie dla mieszkańców z Ekodoradcą i pracownikiem kaletańskiego Punktu Konsultacyjnego Czyste Powietrze. Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzi. Spotkanie konsultacyjno-informacyjne dotyczyło możliwych form finansowania inwestycji dotyczących wymiany nieefektywnych źródeł ciepła, a także termomodernizacji budynków. Omówione zostały m.in. założenia i szczegóły programu Czyste Powietrze, Mój Prąd, Ciepłe Mieszkanie, a także projektu Miasta Kalety dotyczącego montażu pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia serdecznie dziękuje mieszkańcom za liczny udział w spotkaniu oraz radnej Mirosławie Potempa za pomoc w organizacji wydarzenia. Następne planowane jest już w kwietniu w Drutarni. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

spotkanie konsultacyjne czyste powietrze - Miotek

spotkanie konsultacyjne czyste powietrze - Miotek

 

spotkanie konsultacyjne czyste powietrze - Miotek

 

spotkanie konsultacyjne czyste powietrze - Miotek

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).