Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

W naszym mieście nuda się nie uda! – Kalety? Ale jazda!

08 lutego, 2023

Mamy dobrą wiadomość dla naszych mieszkańców. Już od marca rusza nowa oferta programowa Miasta Kalety i Miejskiego Domu Kultury w Kaletach. Będzie sportowo, będzie muzycznie, będzie artystycznie! Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przewidziano aktywności zarówno dla najmłodszych, jak również młodzieży oraz grupy senioralnej.
Uchylając rąbka tajemnicy, zdradzimy, że oferta programowa zostanie rozszerzona m.in. o takie zajęcia jak łucznictwo, salsę czy nordic walking. Co ważne, wszystkie aktywności dla naszych mieszkańców będą bezpłatne.
Już wkrótce podamy szczegółowy „rozkład jazdy”. No właśnie, Kalety? Ale jazda!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).