Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

W weekend zapraszamy do wypożyczalni kajaków w Zielonej

15 czerwca, 2022

W najbliższy weekend, 18-19 czerwca 2022 r., (sobota, niedziela) przy plaży górnego zbiornika w Zielonej, funkcjonować będzie wypożyczalnia kajaków. W tych dniach czynna ona będzie w godzinach od 13.00 do 19.00. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty i spędzenia czasu na łonie natury. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wypożyczalnia będzie nieczynna. W sprawach jej funkcjonowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu 693 061 019.

 

Zielone kajaki na plaży w Kaletach Zielonej

 

Zielone kajaki na plaży w Kaletach Zielonej

 

Zielone kajaki na plaży w Kaletach Zielonej
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).