Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

W weekend zapraszmy do Ichtioparku  

10 lipca, 2020

W najbliższy weekend polecamy spędzić czas w Ichtioparku, gdzie od początku lipca wznowiła działalność wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego. W sezonie wakacyjnym będzie ona funkcjonowała codziennie, 7 dni w tygodniu, od godz. 13.00 do 20.00. Łowienie ryb w Ichtioparku może odbywać się wyłącznie z wykorzystaniem sprzętu, który oferuje wypożyczalnia. Przypominamy również, że w każdy weekend (sobota i niedziela), zwiedzać można pasiekę edukacyjną, w której będzie można na żywo podejrzeć pracę pszczelej rodziny, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek o tych pożytecznych owadach. Od piątku do soboty na terenie Ichtioparku funkcjonowała będzie także mała gastronomia Restauracji Gościnna. Czynna w piątki w godzinach 16.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 13.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy!

W weekend zapraszmy do IchtioparkuGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).