Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

W Zielonej odbył się Dzień Sportu

21 sierpnia, 2023

W niedzielę, 20 sierpnia 2023 r., na plaży przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej, odbył się Dzień Sportu. Organizatorem wydarzenia było Miasto Kalety wraz z Rodzinnym Centrum Sportu Koski Trenuje i Firmą Decathlon.
Od godziny 10.00 do 16.00 uczestnicy wydarzenia brali udział w zawodach i wyścigach kajakowych, na deskach SUP oraz na torach przeszkód. Zmagania sportowe przygotowane były tak, aby mogli wziąć w nich udział zarówno dorośli jak również dzieci. Duża frekwencja, idealna pogoda oraz ciekawe konkurencje sportowe na wodzie i plaży sprawiły, że była to wyjątkowo udana aktywna niedziela.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia składa podziękowania p. Karolowi Nowakowskiemu za koordynację wydarzenia oraz przeprowadzenie zmagań sportowych.

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

dzień sportu w Zielonej

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).