Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Wakacyjny wypoczynek nad wodą? Tylko w Zielonej

21 czerwca, 2023

Serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców oraz turystów nad zbiorniki wodne w Zielonej do wypożyczalni kajaków i desek SUP, która zlokalizowana jest na plaży przy górnym zbiorniku wodnym. Od soboty 24 czerwca 2023 r., wypożyczalnia startuje pełną parą. Zapraszamy codziennie w godzinach 13.00 – 19.00. W sprawach jej funkcjonowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu 693 061 019.

Poniżej przedstawiamy cennik, który obowiązuje na podstawie zarządzenia dyrektora MDK Kalety.
ZOBACZ CENNIK

wypożyczalnia kajaków Zielona

 

wypożyczalnia kajaków Zielona

wypożyczalnia kajaków Zielona

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).