Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Walne zebranie sprawozdawcze członków Koła PZW Kalety

29 listopada, 2022

W niedzielę, 27 listopada 2022 r., w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła PZW Kalety, które otworzył i poprowadził wiceprezes tego koła p. Jerzy Pakuła. W wydarzeniu wzięli udział członkowie Koła, zarząd oraz zaproszeni goście: burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz, radny powiatu tarnogórskiego Eugeniusz Ptak oraz prezes Okręgu PZW Częstochowa Eugeniusz Bugaj.
Zebranie zainaugurowano tradycyjną chwilą ciszy poświęconą pamięci wędkarzy, którzy w zeszłym roku opuścili szeregi PZW. Następnie odczytano protokoły z pracy Zarządu, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego, które przyjęto stosownymi uchwałami. Następnie wiceprezes Koła przedstawił plan pracy na 2023 rok. Przyjęto też preliminarz budżetowy na przyszły rok oraz sprawozdanie merytoryczno-finansowe z prowadzonej działalności na łowisku specjalnym. Ostatnim punktem obrad była dyskusja na temat zbiornika specjalnego, a także omówiono sprawy bieżące i przedstawiono wolne wnioski.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia składa serdeczne podziękowania prezesowi Koła PZW Kalety Robertowi Kudrowi oraz wiceprzewodniczącemu Jerzemu Pakuła za aktywną działalność członków Koła w naszym mieście. Przede wszystkim za oraz pomoc w prawidłowym utrzymywaniu stanu technicznego zbiorników w Zielonej, a także za edukację ekologiczną mieszkańców naszego miasta w kaletańskim Ichtioparku.

spotkanie sprawozdawcze PZW 2022

spotkanie sprawozdawcze PZW 2022

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).