Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Warsztat analityczny na temat realizacji LSR i działań LGD

02 lutego, 2023

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” zaprasza do udziału w warsztacie analitycznym na temat realizacji LSR i działań LGD w 2022 r., który odbędzie się 16 lutego br. o godz. 11:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach. Chętni do udziału w warsztacie, w tym beneficjenci, proszeni są o zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 9 lutego 2023 r.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).