Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Warsztaty kulinarne promujące zdrowy tryb życia  

13 sierpnia, 2020

Dzisiaj, 13 sierpnia br., w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Kaletach odbędą się bezpłatne warsztaty kulinarne dla osób korzystających z pomocy kaletańskiego MOPS-u. Mają one na celu promocję zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania, przeciwdziałania marnotrawstwu żywności, a także naukę racjonalnego zarządzania budżetem domowym. Warsztaty organizowane są w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2019. Skorzysta z nich 15 osób. Projekt realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaletach.

Warsztaty kulinarne promujące zdrowy tryb życiaGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).