Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Weź udział w kaletańskich biegach na rzecz WOŚP

26 stycznia, 2023

Wszystkich chcących wesprzeć zbiórkę na rzecz WOŚP w sposób aktywny, zapraszamy do udziału w dwóch wydarzeniach sportowych zaplanowanych w niedzielę w Kaletach. Mowa o I Kaletański Bieg “Policz się z cukrzycą dla najmłodszych" - dystans: 200 m, 400 m, 600 m i 1000 m, który wystartuje od godz. 14.00 oraz PIĘĆ PĘTLI KALETY - 3 Kaletański Bieg “Policz się z cukrzycą", którego start zaplanowany jest od godz. 15.00. Zapisy za pośrednictwem www.zmierzymyczas.pl trwają do piątku do godz. 12.00 lub do wyczerpania 250 opłaconych miejsc. Cały dochód z tych wydarzeń przeznaczony zostanie na zbiórkę WOŚP!

 

Biegacza na starcie podczas biegu WOŚP
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).