Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Weź udział w projekcie i otrzymaj stetoskop do badań w warunkach domowych  

06 sierpnia, 2021

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. w Tarnowskich Górach realizuje pilotażowy projekt Ministra Zdrowia w ramach programu domowej opieki medycznej pn. „E-stetoskop”. Osoby, które przeszły COVID-19 i mają choroby współistniejące tj. astmę czy POChP, mogą otrzymać stetoskop, którym można zbadać płuca w warunkach domowych w ramach teleporad udzielanych przez lekarzy. Więcej informacji i zgłoszenia do projektu pod numerem telefonu 32/381 62 90.

Weź udział w projekcie i otrzymaj stetoskop do badań w warunkach domowych
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).