Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Wieloletni nauczyciel PSP nr 1 z nagrodą Ministra Oświaty

24 października, 2022

Miło nam poinformować, że 19 października 2022 r. w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach, Pani Halina Ulfik, wieloletni nauczyciel w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach, odebrała z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty nagrodę Ministra Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia serdecznie gratuluje Pani Halinie Ulfik tak zaszczytnego wyróżnienia oraz życzy kolejnych sukcesów oraz wiele satysfakcji i radości z pracy z najmłodszymi.
 

nagroda Ministra

nagroda Ministra

nagroda Ministra
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).