Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Wolontariusze z Kalet w warszawskiej siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia, 2023

10 stycznia 2023 r. w warszawskiej siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy reprezentacja wolontariuszy z Kalet wraz z szefem sztabu kaletańskiego WOŚP, przygotowali i odebrali identyfikatory wraz ze skarbonkami dla wszystkich 50 wolontariuszy z naszego miasta. Akcesoria te posłużą do przeprowadzenia kwesty w trakcie 31 finału WOŚP.
Już dziś serdecznie zapraszamy 29 stycznia 2023 r. na Mały Rynek, aby wspólnie wesprzeć tę szlachetną inicjatywę!

wolontariusze w Warszawie
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).