Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Wybrano dyrektorów placówek oświatowych w Kaletach

20 czerwca, 2023

W czwartek, 15 czerwca br. odbyły się konkursy na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 „Leśne Skrzaty” w Kaletach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach. W wyniku konkursów wyłoniono dyrektorów placówek, którzy obejmą obowiązki 1 września 2023 r. i będą je pełnić do 31 sierpnia 2028 r. Dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 1 „Leśne Skrzaty” w Kaletach została wybrana Pani Joanna Biadacz, a dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kaletach został Pan Krzysztof Lisiecki. Wybranym dyrektorom gratulujemy oraz życzymy satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

dyrektorzy placówek oświatowych
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).