Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Wyróżnienie dla mieszkanki Kalet

31 października, 2022

W dniu 27 października w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyło się wręczenie wyróżnień w konkursie Aktywny Senior 2022. Była to już szósta edycja tego konkursu, organizowanego przez Wojewodę Śląskiego oraz parlamentarzystów województwa. Do tegorocznego konkursu wpłynęło blisko 80 zgłoszeń, spośród których kapituła konkursu wybrała 14 najaktywniejszych w województwie seniorów.
Wyróżnienia tego dostąpiła również mieszkanka Kalet pani Maria Rogocz, prezes Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego w Kaletach, która od wielu lat już aktywnie działa na rzecz naszych mieszkańców.
Pani Marii serdecznie gratulujemy wyróżnienia, a wszystkim seniorom życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz wielu dalszych ciekawych pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Aktywny Senior 2022

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).