Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

X Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny

10 marca, 2023

Zapraszamy wszystkich zwolenników spędzania wolnego czasu w sportowym stylu do zapisów na X Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny. Impreza odbędzie się w sobotę, 25 marca, tradycyjnie już w Truszczycy. Chętnych prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Zapisy za pośrednictwem wypełnionego formularza do dnia 23 marca 2023 r.

REGULAMIN BIEGU
KARTA ZGŁOSZENIA
MAPA BIEGU
JAK DO NAS DOTRZEĆ
plakat
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).