Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Zagłosuj na Cis Donnersmarcka w konkursie Drzewo Roku

01 czerwca, 2023

Dziś rozpoczęło się głosowanie w konkursie „Drzewo Roku” organizowanym przez Klub GAJA, w którym można zagłosować na Cis Donnersmarcka w Kaletach. Aby oddać swój głos należy wejść na stronę www.drzeworoku.pl, wybrać „Cis Donnersmarcka”, zaakceptować regulamin głosowania oraz potwierdzić oddanie głosu e-mailem. Zachęcamy do oddania swojego głosu na naszą kaletańską atrakcję.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).