Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w kaletańskich placówkach oświatowych

26 czerwca, 2023

23 czerwca 2023 roku odbyły się uroczyste apele związane z zakończeniem roku szkolnego 2022/2023. Na zaproszenie dyrektorów, gron pedagogicznych oraz uczniów, w uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz miasta Kalety: burmistrz Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz oraz radna Irena Nowak.
Jako pierwsze zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów świętowano w placówce oświatowej w Miotku. Następnie, o godzinie 10.30 w Miejskim Domu Kultury w Kaletach, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kaletach.
Burmistrz złożył serdeczne podziękowania dyrektorom placówek, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi za całoroczną pracę. Uczniom oraz absolwentom życzył dalszych sukcesów edukacyjnych oraz udanych i bezpiecznych wakacji. Absolwentów szkół podstawowych prosił, aby pamiętali o Kaletach i godnie reprezentowali nasze miasto w miejscach, do których udadzą się zgłębiać wiedzę.

zakończenie roku szkolnego 2023

zakończenie roku szkolnego 2023

 

zakończenie roku szkolnego 2023

 

zakończenie roku szkolnego 2023

 

zakończenie roku szkolnego 2023

 

zakończenie roku szkolnego 2023

 

zakończenie roku szkolnego 2023

 

zakończenie roku szkolnego 2023

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).