Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Zakończono II etap budowy ulicy Ofiar Katynia w Zielonej  

26 kwietnia, 2020

 • W ubiegłym tygodniu zakończył się II etap remontu ul. Ofiar Katynia w Zielonej. W ramach prac utwardzony został odcinek ulicy o długości ok. 280 mb. Inwestycja wykonana została przez firmę PHU Domax z Boronowa za kwotę 290.048,33 zł, która w całości sfinansowana została z budżetu Miasta Kalety. Przypomnijmy, że we wrześniu 2019 r. przeprowadzony został I pierwszy etap wspomnianej inwestycji, która wsparta została środkami finansowymi Nadleśnictwa Koszęcin w kwocie 135.000 zł. Zmodernizowano wtedy ok. 300 mb tej ulicy.

   

  Ulica Ofiar Katynia PRZED realizacją inwestycji

   

   

  Ulica Ofiar Katynia PO realizacji II etapu inwestycji

  Zdjęcie drogi Ofiar Katynia po remoncie

   

  Zdjęcie drogi Ofiar Katynia po remoncie

   

  Zdjęcie drogi Ofiar Katynia po remoncie

   

  Ulica Ofiar Katynia PO realizacji I etapu inwestycji

   

   

   

  Zakończono II etap budowy ulicy Ofiar Katynia w Zielonej
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).