Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej

07 czerwca, 2023

Przypominamy, że w sezonie turystycznym w naszym mieście funkcjonuje Centrum Informacji Turystycznej. Przy centrum działa już plenerowa kawiarenka, gdzie Seniorzy z terenu naszego miasta mogą bezpłatnie napić się kawy i spotkać ze znajomymi (bezpłatna kawa serwowana jest wyłącznie dla Seniorów zameldowanych na terenie Kalet). Punkt jest czynny w godzinach: od 11.00-19.00 poniedziałek-piątek, od 10.00-18.00 sobota, od 12.00-20.00 niedziela, również w zbliżający się długi weekend. Serdecznie zapraszamy!

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).