Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zapraszamy do Ichtioparku na Miodową Sobotę

13 czerwca, 2023

17 czerwca br., zapraszamy naszych mieszkańców do pasieki edukacyjnej w Ichtioparku na „Miodową Sobotę”. W godzinach od 14.00 do 19.00 będzie możliwość zwiedzenia obiektu, degustacji miodu, a także edukacji z zakresu ochrony owadów pszczołowatych. Mieszkańcy, którzy odwiedzą w tym dniu naszą pasiekę otrzymają bezpłatną sadzonkę roślinki miododajnej (ilość roślin ograniczona). Przewidziane są również niespodzianki dla najmłodszych w postaci kolorowanek edukacyjnych oraz gier.
Na miejscu będzie także możliwość uzyskać informacje dotyczące programu ,,Czyste Powietrze" oraz na temat innych form dofinansowań inwestycji OZE. Serdecznie zapraszamy!

plakat miodowa sobota

kwiaty przy pasiece

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).