Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu wędkarskiego w Ichtioparku oraz pasieki edukacyjnej

18 sierpnia, 2023

W sierpniu wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego w Ichtioparku czynna jest codziennie. W dniach od poniedziałku do piątku zapraszamy w godzinach 15.00-19.00. W weekendy (soboty i niedziele) wypożyczalnia otwarta jest od 14.00 do 20.00. Dla mieszkańców Kalet wypożyczalnia jest bezpłatna. Turyści z poza naszego miasta mogą korzystać z wypożyczalni za opłatą 10 zł.
W weekend zapraszamy również do pasieki edukacyjnej zlokalizowanej na terenie parku tematycznego Ichtiopark. Obiekt otwarty jest dla zwiedzających w soboty i niedziele w godzinach 14.00 – 19.00. Serdecznie zapraszamy!

ichtiopark

ichtiopark

ichtiopark

pasieka edukacyjna

pasieka edukacyjna
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).