Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Zapraszamy na 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kaletach

09 stycznia, 2023

Miasto Kalety oraz Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach zapraszają w niedzielę, 29 stycznia 2023 r. na 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbędzie się tradycyjnie na Małym Rynku w Kaletach.
Tegoroczny Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”. Szczegółowy plan imprezy podany został na plakacie. Już dziś zapraszamy do wsparcia tej szczytnej akcji!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).