Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala

Zapraszamy na Dzień Otwartej Remizy

15 września, 2020

Ochotnicza Straż Pożarna w Kaletach zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na “Dzień Otwartej Remizy” w dniu 26 września 2020 r. w godzinach 9.00 – 13.00. Spotkanie, w trakcie którego zaprezentowany zostanie m.in. sprzęt strażacki, odbędzie się w kaletańskiej remizie przy ul. 1 Maja 35. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Zapraszamy na Dzień Otwartej Remizy

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.