Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zapraszamy na Festyn na Placu Zjednoczenia

08 sierpnia, 2022

Już w najbliższy piątek, 12 sierpnia 2022 r., serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców na Festyn na Placu Zjednoczenia w Jędrysku. W programie m.in. koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z Kalet, spektakl taneczny w ramach projektu polsko-ukraińskiej wymiany młodzieży, koncert zespołu "Wesoła Biesiada", zabawa taneczna, a także gry, animacje i aktywności dla najmłodszych. Szczegóły na plakacie! Zapraszamy!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).