Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Zapraszamy na III Kalyckie Szutry. Właśnie ruszyły zapisy!

28 lutego, 2023

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji wyścigu Kalyckie Szutry. Rok temu w Zielonej zorganizowana została już druga edycja tego wyścigu, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Kalyckie Szuty to pierwszy przystanek na trasie Małego Touru Szutrowego. W tym roku zorganizowane zostanie dwudniowe święto kolarskie. Znajdą się atrakcje dla najmłodszych, dla rowerzytów preferujących rekreacyjną jazdę oraz profesjonalistów, kórzy będa rywalizować o najwyższe lokaty. Każdy znajdzie coś dla siebie! Zachęcamy do zapisów!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).