Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Zapraszamy na III Zielony Triathlon Turystyczny

24 kwietnia, 2023

Już 3 maja w Zielonej odbędzie się kolejna edycja Triathlonu Turystycznego (kajak, bieg, rower). Zapraszamy do zapisów pary mieszane- damsko-męskie, które ukończyły 18-ty rok życia. Zapisy trwają do 28 kwietnia - ilość zgłoszeń ograniczona do 18 par. Jednocześnie dla młodszych uczestników zorganizowany będzie duathlon w dyscyplinach: bieg przełajowy i rower. Tu zapisywać się można indywidualnie w przedziale wiekowym 12-17 lat.
Zapisy na triathlon i duathlon- za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego wysłanego pod adres mailowy: jacek.lubos@kalety.pl
Informacji na temat imprezy zasięgnąć można pod numerem telefonu: 034 352-76-52.

REGULAMIN TRIATHLONU
KARTA ZGŁOSZENIA
MAPKA TRIATHLONU

plakat
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).