Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Zapraszamy na Militarny Dzień Dziecka

31 maja, 2023

LKS Małapanew Kuczów, 5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry oraz współorganizator Miasto Kalety serdecznie zapraszają na Militarny Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2023 r. od godziny 16.00 na terenie boiska sportowego w Kuczowie. W programie m.in. pokazy sprzętu wojskowego oraz rozgrywki sportowe. Szczegóły na plakacie.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).