Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Zapraszamy na niedzielny piknik strażacki

30 sierpnia, 2023
Zapraszamy na niedzielny piknik strażacki

Zapraszamy naszych mieszkańców w niedzielę, 3 września 2023 r., w godzinach 12.00-16.00 na piknik strażacki, który odbędzie się na terenie nowej remizy w Kaletach przy ul. Leśnej. Podczas dnia otwartego możliwe będzie zwiedzanie obiektu nowej kaletańskiej strażnicy, a dla najmłodszych przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w pikniku!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).