Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Zapraszamy na Piknik Rodzinny do Zielonej

11 sierpnia, 2023

Poseł na Sejm RP Barbara Dziuk oraz Burmistrz Miasta Kalety zapraszają we wtorek 15 sierpnia 2023 r. nad górny zbiornik wodny w Zielonej na piknik pn. “Bezpieczne wakacje”. W programie m.in. pokaz sprzętu policyjnego, pokaz strażacki, miasteczko zdrowia oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Start godzina 15.00. Szczegóły na plakacie.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).