Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Zapraszamy na Wędkarski Dzień Dziecka

25 maja, 2022

Koło PZW Kalety zaprasza dzieci do lat 15. do udziału w zawodach wędkarskich organizowanych z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się 4 czerwca 2022 r. w kaletańskim Ichtioparku. Zapisy uczestników na zawody do dnia 02.06.2022 pod numerem 608 579 399. Szczegóły na plakacie.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.